pieniadze.gazeta.pl/Kupujemy/1,124630,11399238,Koszyk_cen_dlahandlu_pl__Wszystkie_sieci_hipermarketow.html
Czosnek, to w koncu dobrze, ze sa te sieci supermarketow czy lepiej zeby sie wam czas zatrzymal w latach 70-tych? buhahahaha
--
"Gott, Ehre, Vaterland"
Widzialam na wystawie, ale nie spojrzalam ile kosztuje, wie ktos moze jaka cena tej torebki?
Trwają zapisy do grup w lipcu i sierpniu! Jeśli pracujecie w wakacje można
zostawić przedszkolaka w Ananasach na Gdańskiej 112 na 5-6 godzin pod naszą
opieką! Niskie ceny! Zapraszam!
Jest też NOWOŚĆ! Oferta dla dzieci 6 letnich oraz już z pierwszych klas
podstawówki, które nie radzą sobie z
Trwają zapisy do grup w lipcu i sierpniu! Jeśli pracujecie w wakacje można
zostawić przedszkolaka w Ananasach na Gdańskiej 112 na 5-6 godzin pod naszą
opieką! Niskie ceny! Zapraszam!
Jest też NOWOŚĆ! Oferta dla dzieci 6 letnich oraz już z pierwszych klas
podstawówki, które nie radzą sobie z
Witam, ostatnio w aptece zauwazylem ze pojawilo sie cos takiego jak Nature
Caps - Ananas. Jest to wyciag z ananasa (bromelain), ktorego nie mozna bylo
dostac w Polsce. W opakowaniu jest 60 tabletek kazda zawiera 280 mg wyciagu -
wiem ze to niewiele, ale i tak duzo lepiej niz bylo wczesniej. Cena
Zobaczcie co znalazlam na allegro
allegro.pl/show_item.php?item=62406161
Szeroko komentowany na forum przesliczny sweterek z ananaskami. Cena tez
wydaje mi sie przyzwoita.
pozdrawiam
IWona
--
Nie sztuką jest
> tylko, ze nie wiadomo czy cena przeliczana jest razem z gratisem czy bez..... i
> tak widzisz duza paczke np ciastek 0,538kg... a obok za niemal identyczna cene
> , a jednak troszke inna, zestaw 2x 221g + 1 gratis
Mnie najbardziej denerwuje, że zarówno cena jak i gramatura odnosi
Udalo mi sie raz ok 14 miesiecy. To najdluzej. Potem i tak padlo
--
Deflacja w USA w koncu lat 20 tych a rowniez w latach 20 tych w Europie trwala hiperinflacja, w 1923 roku, ceny rosły o 30 000 procent miesięcznie. "Historyczko" al sahro
Wpisujcie miasta i ceny. Jesli chcecie, oczywiscie.
Ziemniaki - 10 zł/kg
Kalafior - 20 zl/sztuka
Szparagi grube zielone/białe - 16 zł/pęczek
Dymka - 4 zł
Truskawki (szklarniowe) - 36 zł/kg
Szaleją w tym roku.
Poczciwy zagraniczny Ananas - 6 zł/sztuka ;-)
a niech stracę :D ceny dżemów:
winogronowy 135
jabłkowy 37
pomarańczowy 57
wiśniowy 45
borówkowy (jagodowy) 97
jeżynowy 145
malinowy 113
truskawkowy 214
arbuzowy 281
ananasowy 209
pitajowy ;) 110
generalnie dżem z ananasa to świetny sposób na pozbycie się nadwyżek miodu
Polecam klubik Miś naprzeciwko Marcpola, tam organizują fajne urodzinki dla maluchów:)Poza imprezami nie tylko, zabawa, nauka, ale i indywidualna opieka jest wliczona w cenę dla wszystkich dzieciaków i nie trzeba dodatkowo dopłacać:)
W nawiasach podaję zysk:
Salami 282 (197)
Kukurydza 360 (230)
Ananas 443 (173)
--
https://gify.11street.pl/vardata/galeria/postacie/postacie084.gif
Upór bezsensowny, nabiera sensu, gdy jest trwały... ;)
Dziękuję za info. Ceny akurat są podane na stronie internetowej ale nie ma żadnyh zdjęć ani opisu czym dzieci mogą się bawić.
--
https://suwaczki.maluchy.pl/ci-47844.png
https://suwaczki.maluchy.pl/li-47845.png
No, tez mnie zdziwiła cena arbuza, ale po zeszłotygodniowym brokule nic mnie juz nie zdziwi. Za to ananasy mamy po 6 ;-)
moje porównanie ... tamta jest podobno największa w Polsce ;D
Jesli chodzi o ceny to w tygodniu zapłaciłam 12 zł za godzinę ( za jedno dziecko).
W weekend chyba 15 zł. Nie wiem ile kosztuje organizacja urodzin.
' kurę od małorolnego, zabić i oskubać. 'Prawdziwe' kosztuje, nie wszystko da się
wyhodować na balkonie - nie mówiąc już o tym, ze niesmaczenie się faktem, ze Polacy
kupują masowo 'fetę' a nie Fetę jest klasistowskie - bo (znowu) nie dostrzega się faktu, jak
wielką rolę gra tu cena. Znielubiłam tę
28 zł. (!!!)
Zamiast tego Kupiłam pęczek cienkich szparagów za 7 zł. Porąbane te ceny. Szparagi tańsze od brokułów. Ananas 2 razy tańszy od cytryn. Te sa mega drogie, do tego stopnia, ze zamiast nich zaczęłam wrzucać truskawki i borówki do wody z miętą. ;-)
Nie, ja jestem ich stałym klientem, od lat, często przesadzali z cenami ale z tymi ziemniakami mnie wk... rozumiem, zrobić przebitkę na poziomkach, ananasie. Ale na ziemniakach?
Nie , nie jest droga. Cena chyba taka sama jak zwykłego kotka. To włóczka Arelanu, a można ją kupic np tu:
kolorowymotek.pl/index.php?cPath=30_31
, jakie wydajesz na wino,
przynajmniej jeden to cena samego zapachu, tego eterycznego i cudownego
przeżycia, którego doświadczasz zanim weźmiesz wino do ust."
jeszcze mi brakuje puszki mango (będzie jutro) i puszki oliwek ale resztę mogę podać:
wiśnie 194
brzoskwinie (z drzewa śliwkowego ;)) 225
winogrona 277
ananasy 356
pomarańcze 205
fasola 554
ziemniaki (zwykłe) 312
Nie chciałabym próbować, jak smakuje ziemniak zapuszkowany z cukrem
się nie zjadło to się nie ocenia. Tobie może
majonez smak zabija komuś innemu go dodaje. Chyba że używa jakiejś papraniny z
byle czego w promocyjnej cenie. Taki zabija i smak i żyły.
Po czwarte zjedzenie takiej sałatki samemu faktycznie może zamulić. Jednak warto
zauważyć w tym miejscu że ludzie
W-wa. Ananas był 4 razy tańszy. ;-) Ale ja w dziwnym miejscu mieszkam. Mąż przytargał ostatnio rozmaryn za 32 zł i laskę wanilii za 32 (Kamisa!). ;-D
Sprzedam:
-Black Cashmere Karan
-L'Artisan Ananas Fizz
-męskie Dunhill Desire.
Pojemność,zużycie w linku:
www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4366643
Oraz
-Black Orchid edp Tom Ford ok 90/100ml
Na Hali Mirowskiej regularnie są ananasy po 80 zł/szt, czereśnie po 250, malutkie opakowanie poziomek po 50.
thank_you napisała:
> 28 zł. (!!!)
> Zamiast tego Kupiłam pęczek cienkich szparagów za 7 zł. Porąbane te ceny. Szpar
> agi tańsze od brokułów. Ananas 2 razy tańszy od cytryn. Te sa mega drogie, do t
> ego stopnia, ze zamiast nich zaczęłam wrzucać truskawki i borówki do wody
"w Polsce jedną z konsekwencji zmian klimatu będzie spadek plonów typowych dla
naszej strefy roślin (np. ziemniaków, marchwii czy cebuli) "
Za to spadną ceny bananów, oliwek i ananasów.
Mnie nie jest potrzebne jakieś 0,08 C rocznie - ja potrzebuję +10 C już w tym roku!
-Black Cashmere Donna Karan ok 60\100 ml(nie jestem jednak w stanie ocenić dokładnie ),bez kartonika-cena 180 zł i koszt wysyłki;
-Ananas Fizz L'Artisan 50 ml z ubytkiem prawie niewidocznym ,bez kartonika-cena 200 zł i wysyłka
-Black Orchid edp Tom Ford 100 ml z ubytkiem najwyżej 10 ml
, franków czy marek, jakie wydajesz na wino,
przynajmniej jeden to cena samego zapachu, tego eterycznego i cudownego
przeżycia, którego doświadczasz zanim weźmiesz wino do ust."
steki nie pasjonuja mnie wcale, mieso ograniczam do kielbasy z grila i nieprzypominajacego niczego salami, ALE zacheciles tym chlodnikiem i ananasem w jego skladzie. Czy cena odpowiada ilosci?
Najwyraźniej bez wyrazistej osobowości stojącej za agresywną kampanią reklamową
coraz trudniej wmówić pospólstwu, że kupa w cenie ananasa ma smak ananasa.
no głupich bo z góry zakładasz ze mam konto internetowe i juz na tej podstawie chcesz mnie zdezawułować nie pytając o to - w związku z tym pitaj sie ananasie bo takich filozofów jak ty jest tutaj na pęczki
--
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
łączę serdeczności dla Ciebie
zadzwonilam i podaję info dla zainteresowanych, cena zajeć to około 100 zł za
miesiac, zajęcia raz w tygodniu. Pozdrawiam
--
♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪♫♪
Metafory dostosowuje się do wypowiedzi. Kiedy ktoś pisze, że negocjuje ceny 3 produktów warzyw/owoców w cenie 2 to szyderca odpisze, że chodzi o 3 ogórki, jabłka, pietruszki, a nie, że o 3 ananasy, pęczki szparagów, brokuły. Kupując 3 kilo pomidorów dostaję cenę zaniżoną. Podobnie było z kilkoma
Jeszcze nie wiadomo czy to cena na całokształt czy tylko za ostatniego ananasa ?
O to to, a to i tak uwzględniając, że potaniały lokomotywy i szyny tramwajowe.
Większość produktów w górę, jedna jaskolka (maslo) wiosny nie czyni. Warzywa i owoce zaczną taniec nieco, bo idzie sezon. Zresztą Zresztą tego co pamiętam to Masło na wiosnę zawsze nieco taniało. Ale do cen sprzed 2
Serio? Nie wiedziałam. A w Umbrii, podłużny - to w ogóle śmieszna cena. I jak smakuje. A po ile mango na Seszelach, haha, i krab! Normalnie śmiech na sali, ze w innym regionie świata ktos płaci za to x20!
Ale - ups, to nie Umbria i nie Seszele, a kwiecień w Polsce i tyle u nas kosztuje. Nie
Zgadzam się! też mieszkałam w Cardiff i zakupy robiłam właśnie na Splocie.
Warzywa i owoce świeże i smaczne, a ceny faktycznie 1 funt za np. 10 jabłek,
bananów, kilo pomidorów czy za 3 ananasy...
Sprzedam:
-Hypnotic Poison Elixir Dior,około połowy z 30 ml,bez
kartonika(pompka plus korek)-90zł i wysyłka;
-La Perla J'aime les Fleurs 30 ml z malutkim
ubytkiem,kartonik lekko pognieciony.90 zł i wysyłka
-L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z ubytkiem prawie nie
widocznym ,bez kartonika.200 zł
Sprzedam:
_L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z malutkim prawie nie widocznym
ubytkiem,bez kartonika-200zł i koszt wysyłki;
-Black Orchid Tom Ford edp ok 90\100ml,bez kartonika,cena
280zł i
wysyłka;
-Black Cashmere Donna Karan ok 50\100ml(ciężko dokładnie
określić),bez kartonika.180zł i
fvck_u napisał:
> hehehe durny cieciu
>
> ceny.fresh-market.pl/ananas
Przeciez to sa ceny hurtowe. Daj jakies detaliczne
--
"Gott, Ehre, Vaterland"
banany). No więc pracownica Tesco
mówi, że to nie ta cena bo 2,89 zł widniejąca nad bananami było ceną
jednostkową ananasa (nawiasem mówiąc pyszny). Po tych słowach żona
(tak podejrzewam) mówi: "no to właśnie za co jest ta cena za jedną
sztuke czy za kilka". Pracownica Tesco mocno , a nawet bardzo
Czysta 32zł Wyborowa 39zł Czekolada 22lipca(Wedel)100gr 18/19zł, Pomarańcze 40zł, Cytryny 30zł
Banana i ananasa spróbowałem pierwszy raz z prywatnego importu w 1969roku.
Na Hali Mirowskiej sa melony, mango i ananasy przypominające smak tych jedzonych w ciepłych krajach, ale ceny zabójcze. ;-) Np. Ananas 70 zł ;-) Czasami kupie, bo dziecko lubi, ale generalnie staram się kupować to, co rośnie u nas.
liczy sie stosunek CENY do JAKOSCI.
rozumiem ze kupujesz tylko polskie ananasy i banany.
Od 3 października zaczyna się opieka na dziećmi w Ananaskach na Gdańskiej
112. Od 10 rano do 19.30! Można też zapisać Ananasiątka na zajęcia
angielskiego, kurs czytania i pisania po polsku!, zajęcia rytmiczne,
plastyczne, logopedyczne ..wszystko w baaardzo korzystnych cenach.
ananasy
Nie mówiąc o cenach kawy i kompotów z ananasów.
Kakao też jak szalone - nie powinien Tusk w ciągu tego pół roku kakaowców
nasadzić, ropę z kolana i wysięków płucnych po szpitalach zbierać, do rafinerii
przekazać?
--
Jezus, Maria - Jarku, przegraliśmy wybory! I co teraz będzie?
Może nic
Brukiew awansowała na moje ulubione warzywo. Szkoda tylko, że kilogram brukwi to cena trzech ananasów:)
Sprzedam:
-La Perla J'aime les Fleurs 30 ml z malutkim
ubytkiem,kartonik lekko pognieciony.90 zł i wysyłka
-L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z ubytkiem prawie nie
widocznym ,bez kartonika.200 zł i wysyłka
-Black Orchid edp Tom Ford ok 90/100ml,bez kartonika cena
260zł i
wysyłka;
-Gucci Envy
Gość portalu: nicelus napisał(a):
> Aby się wszystko szybko zagoi
> ło, przepisali jej jeść ananasy. Najlepiej świeże, a nie te z puszki.
po ile u was ananasy w aptekach?taniej niż w lidlu ? refundują ceny w aptekach?
ja wlasnie wrocilam z krety
z tego co pamietam:
arbuz od 55-1 euro za kg (ceny roznia sie w zaleznosci od sklepow w
wiekszych taniej, ja bylam w malym miasteczku ceny byly wyzsze niz w
marketach)
nektarynki- 2,20 za kg
ananas- 2,20
salatka grecka od 3,20-5 euro w tawernach
chleb - 0
-Tom Ford Black Orchid edp 100 ml z ubytkiem do około 10 ml najwyżej,bez
pudełka-cena 280 zł plus koszt wysyłki wedle życzenia.
-L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z maleńkim ubytkiem bez kartonika-200zł
-limitowana ,złota Flowerbomb Extreme V&R 50 ml z ubytkiem najwyzej 4-5
ml,bez kartonika-200zł
Paliwo powinno kosztować 3 razy tyle co dziś. Dopóki nie wprowadzi się
jakiegoś zdrowego, uzyskiwanego z odnawialnych źródeł energii.
Nie powinno się nikomu opłacać to co dzis jest praktykowane, czyli przywożenie
ananasa z Brazylii, bo koszty tej pseudowolności pownosimy wszyscy w postaci
Warto zaryzykować pizze w Rzemieślniku - polecam z ananasem - bardzo dobra - a
przy okazji cena jest jeszcze lepsza.. :)
Sprzedam:
_L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z malutkim prawie nie widocznym
ubytkiem,bez kartonika,może być nawet na prezent.200zł i koszt
wysyłki;
-Black Orchid Tom Ford edp ok 90\100ml,bez kartonika,cena 280zł i
wysyłka;
-Black Cashmere Donna Karan ok 50\100ml(ciężko dokładnie
określić
scenę z
miejscem dla widzów ( jakieś występy sezonowe ). Ceny dla ciekawych: cappucino
na Murano 3,5euro ( 1 szt.)-smak dość kiepski, na straganie plastikowy kubek z
owocami ( melon, arbuz, ananas ) 2-2,5 euro, kawałek pizzy na wynos 6,5 euro ,
woda min. 0,5l na straganie 2 euro. Dla podtrzymania
WINA MIESIĄCA
1 3184 GRIMONT- Wine of origin - Sauvignon Blanc - 2007 -
Paarl - RPA przy zakupie 6 butelek cena
1 butelki 54,90 zł 64,90 59,90 389,40 329,40
Białe, wytrawne, o przyjemnej, owocowej kwasowości,
orzeźwiające. 7 lat
2 3223
Mogę podac ceny z grudnia 2008.W Bangkoku w knajpkach jedzenie od 50batów za
posiłek,piwo ok.90batów,w hotelach nie wiem ,jedlismy zwykle w knajpkach w
okolicach Kao San Road.Pamiętam ,że w centrach handlowych były wysokie ceny
jedzenia.Owoce na ulicy ok10-20batów za pół ananasa,nalesniki z
-jesienne owoce jarzębiny Automne Van Cleef & Arpels,mniejsza połowa ze
125 ml
-ananasowy koktail L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z malutkim ubytkiem
-limitowana ,złota Flowerbomb Extreme V&R 50 ml z ubytkiem najwyzej 4-5
ml,bez kartonika
-F.Malle Musc Ravageur firmowa perfumetka z
-jesienne owoce jarzębiny Automne Van Cleef & Arpels,mniejsza połowa ze
125 ml
-ananasowy koktail L'Artisan Ananas Fizz 50 ml z malutkim ubytkiem
-limitowana ,złota Flowerbomb Extreme V&R 50 ml z ubytkiem najwyzej 4-5
ml,bez kartonika
-F.Malle Musc Ravageur firmowa perfumetka z
Oni tam troche przeginaja z cenami. Jadlem pizze za 105 złotych i to zaden
rarytas - zwykla, szynka + ananas.
--
Bce b kocmoc!
sas12 napisał:
> ceny na cebule i jablka poszly do gory... nie potrzymasz dlugo..
i nie ma kokosów na rynku i ananasów w puszce
gdzie moje ceny ananasa?
Daje ci 5 minut na odpowiedz albo uznam, ze wymiekasz walkowerem hehehe
--
www.lomianki.info/galeria_pictures.php?pid=199
emeryt-myslacy napisał:
> w Polsce 14,7 %. Na pewno nie z powodu Putina.
banany 1 kg = 3,8 euro (17,2 zł)
kiwi 1 kg= 4 euro (18,11 zł)
cytryny 1 kg = 2,15 euro (9,73 zł)
jabłka 1 kg =3 euro (13,58 zł)
ananas 1 kg = 2,3 euro (10,41 zł)
mandarynki 1 kg = 4 euro (18,11 zł)
ziemniaki
Byliśmy pod koniec lipca w Hammamet i pojechaliśmy na 2 dniową wycieczkę na
Saharę (nie wiem dlaczego niektórzy nazywają tę wycieczkę SAFARI?). U rezydenta
z Viva Tours wycieczka kosztowała 130 dinarów. Do tego dodatkowo - przejazd
wielbłądami w Douz, konna bryczka w Tozeur i przejazd jeepami
Jestem tu dopiero od 12 dni, ale już dziś mogę Ci napisac, że jest duuużo
drożej niż u nas. Nie wiem co Cię interesuje ale postaram Ci się podac kilka
cen dla orientacji. Np.:
mała bułka - 0,10 euro
woda mineral. gaz. 1.5 l.- 0,60 euro
czekolada 100g - 1,20 euro
ziemniaki 3 kg - 2,10 euro
przy pracy, bo szkoda by było.
Cena imo średnia.
--
Zielonej pragnę zieleni
NIE karmię troli
https://www.youtube.com/watch?v=8ubgG32dERA Wiosenne dzieci
Dobre mieso na steka to okolo $15/kg.
Takie super mieso na steka to prawie dwa razy tyle.
Caly duzy ananas $3
Tuzin dobrych jajek $3
Cala pieczona kura (Costco) $5
W USA masz duza rozpietosc cen na zywnosc, zalezy czy kupujesz w olbrzymich supermarketach czy mniejszych sklepach, czy kupujesz
Rodzinne niedziele
W każdą niedziele zapraszamy na rodzinna ucztę.
Zestaw 1-cena 29zł
Zupa
Krem z borowików podawany
z groszkiem ptysiowym
Danie główne
Makaron Penne z sosem Pesto
Deser
Domowe ciasto
ZESTAW II-39zł
Zupa
Krem z borowików podawany
z groszkiem ptysiowym
Hej! Bardzo fajne ubranka mają w ANANASIE na Kupieckiej ( na przeciw GOPLANY ).
Ceny są dość przystępne , a jakościowo są b. dobre. Dobre buty natomiast mają w
TOBI. Pozdrawiam.
Monika
a jak tam"kluby"z nad Wisly,ceny na II runde za wysokie?
Czy obowiazuje zasada 3 meczy?
1>mecz inaguracja
2>mecz o wszystko
3>mecz o zloty ananas
Jaka Unia? Przecież dopłacać a polski rząd! Unia tylko nakazuje i niszczy rolnictwo, bo pewnie ma gdzieś zamelinowane własne i będzie dyktować ceny. Zadamy dopłat do produkcji ananasów i bananow! Zadamy polowań z granatnikami i napalmem! Zadamy obowiązkowego kupowania futer!
innych zgrzytów nie było :)
Nie wiem jakie są ceny szczegółowe, za 4 osoby i jeden namiot mieliśmy zapłacić
56 lei, co pani przeliczyła na 14 euro.
Ogólnie camping bardzo fajny, goście z całej Europy, spotkaliśmy tam Rumunów,
Polaków, dużo Niemców, Holendrów, Francuzów i Duńczyków. Okolica śliczna
Moze mu ananas utkwil i nie chce wyjsc?
Taki uwieziony ananas to musi byc przykra sprawa, trza okazac dobre serduszko i wlaczyc tryb "wyrozumialosc".
--
"Niech KK w Polsce kpi nadal z przyzwoitości, niech broni swoich funkcjonariuszy za wszelką cenę. Niech okazuje imperialną pychę. Niech nie
Wmienię się na twojego Ananasa :)
Mogę zaoferować
Dior Pure Poison - 5ml
Gucci PH - 8 ml
Les Notes Gourmandes - Do re - 16,5 ml
Britney Spears - Fantasy - 7 ml
Armani Diamonds - 5 ml
V&r- flowerbomb edp - 5 ml
Bvlgari Note women -7/8 ml
Heeley - Cardinal - 5 ml
odlewki
,99,ananas caly - 1,99,biust indyka wedzony kg -9,9 euro,Leerdamer ser - 7,99,na gulasz z wolowiny - 5,5 gulasz szynkowy lub pieczen szynkowa 3,79 za kg,nektaryny - 2,55,brzoskwinie 1,99,nowe kartofle - 2
A mnie pasuje seria Under Twenty z Erisa. "Under Twenty" dawno nie jestem :),
stosuję w zwiazku z cerą mieszaną i bardzo sobie chwalę. Cenę też.
--
Ananasy - Owocki miłości
jednorazowy3 napisała:
> rolnicy jak rolnicy ale Ci co beda musieli to jesc pewnie jeszcze bardziej
Niewielu będzie jeszcze na to stać, jak ziemniaki podrożeją do ceny ananasów, to
przerzucimy się na kuchnię tropikalną :)
Co tydzień jestem w Niemczech i jest tu taniej niż w Polsce. Od szynki po ananasa. Od wina po kawe i czekolagę. Milka w Niemczech 0,59centów, Polska: 3,50 zł, Ananas: 0,99 centów, Polska: 18 zł, proszki do prania to już inna bajka bo jakość w Polsce jest rzadna ale cena wysoka. Skończcie z tym
W ciągu ostatnich dwóch miesięcy dopisano do mojego paragonu produkty, których nie kupiłem.Dziwne, że za każdym razem był to ten sam produkt "ananas duży" tym razem 16x7.85=125,60zł, poprzednio była to jeszcze wyższa kwota. Przy dużym rachunku lub płatnością kartą trudne do wychwycenia.Ze strony
amigo serce ty moje wielie dzieki! Najbardziej cieszy mnie fakt ze zaraz obok
hotelu w ktorym staram sie o staz mozna prosto "z krzaka" jesc figi, ananasa,
banany :) Bosko..... a wlasnie, jakie satam ceny owocow??? Czy dostepnosc
cytrusow i tego typu owocow powoduje ze sa one we wmiare
Znalazlam jeszcze jeden wyciag z ananasa KILO-ZYM cena za 120 tabletek ok.18zl.
Problem w tym, ze to znowu jest wyciag - w skladzie na pierwszym miejscu
sproszkowany ananas, pare pozycji dalej bromelaina... Nie ma informacji o
zawartosci bromelainy w 1 tabletce, wiec troche ciezko ustalic
W połowie lat 90 burgery były w moim małymnosiedlowym bistro, średnio raz w tyg jadlam na obiad. Podczas wyjazdów na basen (taki ze zjeżdżalniami) w ramach obiadu w cenie wycieczki był tost z szynką i ananasem - ta moda na ananasa wszędzie ? Hotdogi jadłam już w latach 80, na poznańskim Dębcu była
ooo to jest pomysł z tym ananasem, pewnie tylko trzeba by krócej gotować w syropie,
bo miękki
i jeszcze mango i papaja (chociaz papaja ma o tej porze roku cenę zaporową w
stosunku do smaku) - uwielbiam kandyzowaną
lub 20 zł. (stoją tu puszki z jakimiś ananasami lub jabłkami i nie wiadomo czego tyczą te ceny)
Może ktoś posiada podobne zdjęcia? Proszę o skany.
--
www.markopm.za.pl/
Pan Nowak jak zwykle przegina,tym razem marudzi na jedzenie w bardzo fajnym
lokalu.Oczywiście może mu smakować lub nie ,natomiast lokal jest bardzo
fajny,naprawde wart odwiedzenia.
Ryż po kantońsku - pycha,mógłbym jeść go bez końca.I ten ananas w
cieście.Długo czekałem na to aż lokal otrzyma
Diavolo najlepsze ale,. ananas już nie w plastrach tylko w kostkę bo tańszy , ser nie ten sam co był kiedyś, sos już też nie to, a cena została, jeszcze piwo inne bo tańsze - kiedyś można było się tam Żywca napić.
Słynny bazarek na Ursynowie z poziomkami za kilkadziesiąt złotych. Albo czereśnie (150 zł/kg) i ananasy (50 zł/szt) z Mirowskiej. Pamietam pomidory malinowe po 40 zł za opakowanie (w carrefour), gdy byłam w pierwszej ciąży - niestety paskudne. Ale to raczej wybryki, a nie uśredniona
rotepirat napisał:
> W paliwach totalny bałagan cenowy. Wolna amerykanka na ca łego. Tusku jak nie>
potrafisz, to nie pchaj się na afisz. Spirala inflacji zaczyna się nakręcać.
> Tusku nie śpij. Czasami słuchaj się pomruków ziemi.
> Co za nieudałota.
Podobnie z cenami
Gość portalu: hihi napisał(a):
> a jak tam"kluby"z nad Wisly,ceny na II runde za wysokie?
> Czy obowiazuje zasada 3 meczy?
> 1>mecz inaguracja
> 2>mecz o wszystko
> 3>mecz o zloty ananas
Mnie kluby z nad Wisły nie obchodzą.
witam / domek do modernizacji/ ale można spokojnie mieszkac i modernizowac/ cena 220 tys w pobliżu dworca PKP Leonów / okolica Sochaczewa z dobrym dojazdem do w-wy.
oraz drugi dom okolica kampinosu nowoczesny parterowy oddany do uzytkowania z dużą dzialką do zagospodarowania cena 380 tys
Hmm, jesli chodzi o owoce to ja zauwazam zaleznosc- im bardziej dorodne, tym drozsze.Takie czeresnie np- najpyszniejsze, duze ,czarne sa drozsze niz te drobniejsze.I smakuja o wiele lepiej.Ananasy takoz.
Choc i tak najbardziej sobie cenie te brzydkie, działkowe
kolejnych danych? Że jeśli Heniek z Kielc kopnie w tyłek Jolkę to ceny ananasów spadną na Florydzie?
Wobenzym -enzymy z Papai i ananasa.Moze nie lecza,ale poprawiaja odpornosc
organizmu.Kiedy mialam problemy z pecherzem..antybiotyk nie zadzialal(mysle,ze
za mala dawka),zaczelam brac wobenzym-3x8tabletek..dolegliwosci minely.
wada jego jest dosc wysoka cena.100tabletek..okolo 100euro
Ja sponsoruje ;) firmę Materne. Najczęstsze smaki to: marakuja, truskawka,
malina oraz owoce leśne. czasem przyplącze się ananas.
--
"Z każdych pięciu funtów, dolarów, franków czy marek, jakie wydajesz na wino,
przynajmniej jeden to cena samego zapachu, tego eterycznego i cudownego